O nas

Poznaj nas

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego gabinetu stomatologicznego-to miejsce, w którym zapewniamy Państwu fachową pomoc w zakresie stomatologii estetycznej, dziecięcej, jak również chirurgii stomatologicznej.  Dzięki systematycznemu doskonaleniu się podczas specjalistycznych kursów z wielu dziedzin stomatologii, a także dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi medycznemu, gwarantujemy naszym Pacjentom leczenie na najwyższym poziomie wiedzy medycznej. Duże znaczenie ma dla nas Państwa uśmiech i zadowolenie – mamy nadzieję, że stworzyliśmy miejsce pełne ciepła i poczucia komfortu.

BOLI ZĄB ?
SKONTAKTUJ SIĘ
JUŻ TERAZ

Pomożemy Ci

Kontakt

Lek. dent. Natalia Okła
Lekarz dentysta
Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Podczas studiów zgłębiała wiedzę na temat stomatologii estetycznej i protetyki, w czym dzisiaj się specjalizuje. Uczestniczyła i nadal aktywnie uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach z zakresu endodoncji, protetyki, stomatologii zachowawczej. Lubi pracować z dziećmi, dlatego jest najczęściej wybieranym lekarzem dentystą przez rodziców Pacjentów. Dzięki wspaniałemu podejściu do opieki na najmłodszymi Pacjentami, wizyta w gabinecie stomatologicznym przestała być dla Nich stresująca, a leczenie stało się bardziej komfortowe.
W wolnym czasie lubi podróżować, odkrywać nowe miejsca do zwiedzania w Polsce i na świecie. Młoda mama – dzięki czemu wie najlepiej, czego potrzebują najmłodsi Pacjenci.
Lek. Dent. Maciej Okła
Specjalista w zakresie chirurgii szczękowo – twarzowej

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Odbył praktykę w licznych szpitalach oraz klinikach stomatologicznych w Polsce, obecnie na stałe wiążąc się ze Szpitalem Klinicznym przy ul. Przybyszewskiego w Poznaniu. Pracuje z pasją, wciąż podnosząc swoje kwalifikacje poprzez udział w rozmaitych kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii, implantoprotetyki i implantologii. Specjalizuje się, jako jeden z niewielu lekarzy, w leczeniu chorób stawów skroniowo- żuchwowych. Zamiłowanie do chirurgii skłoniło go do rozpoczęcia pracy jako rezydent w szpitalu na oddziale chirurgii szczękowo- twarzowej, gdzie przygotowuje się do zdobycia specjalizacji. Prywatnie wielki fan piłki nożnej i motoryzacji.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress